Творчі роботи з квітів та трави
"А літо пахне квітами і травами": оздоровлюємось, спостерігаємо, досліджуємо, граємось, творимо з квітів і травички.
НМТ-2024: ЗАПРОШЕННЯ В ПЕРСОНАЛЬНИХ КАБІНЕТАХ УЧАСНИКІВ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ
У персональних кабінетах учасників додаткової сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) розміщено запрошення. У них зазначено адресу тимчасового екзаменаційного центру, де учасник проходитиме...
Ми старанно вчилися, творили, пробували і пізнавали незвідане🎓.
Ще трішечки і завершиться навчальний рік у "Школі раннього розвитку дитини". Ми старанно вчилися, творили, пробували і пізнавали незвідане🎓.Керівник: Алла Магур.
Мандрівка у містечко Глиняни ч.2
Мандрівка в Глиняни вихованців гуртка "Лялькарі" Будинку учнівської твлрчості м.Трускавець, керівник Любов Гривняк .ЧАСТИНА 2.Кажуть "бути в Римі і не бачити Папу Римського" не годиться. Так і в нашій мандрівці. Адже...
Мандрівка у містечко Глиняни ч.1
Навчальний рік у гуртку "Лялькарі", керівник гуртка Любов Гривняк, завершився яскравою подією - краєзнавчо-культурологічною мандрівкою у містечко Глиняни Золочівського району. 6 липня в суботу діти та батьки відвідали...
Тематичний захід «Будь уважним на дорозі».
В суботу, 6 липня, в Будинку учнівської творчості м.Трускавець відбувся тематичний захід на тему: «Будь уважним на дорозі», який підготували учасники гуртка «Сценічна мова» (керівник Галина Бучкович) для наймолодших...
Знайомство з металевими велетнями.
Орівська скиба, що дає початок Українським Карпатам відразу за Трускавцем, стає дедалі популярнішою серед туристів. Вже добре відомою є оглядова вежа на г. Цюхів Верх. А вже понад рік приваблює до себе мандрівників...