Заходи, конкурси

Категорія: Заходи, конкурси
Опубліковано: Субота, 27 лютого 2021

   13 лютого 2021р. відбулася онлайн конференція учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Львівщини. Метою проведення конференції є популяризація знань з екології, біології, географії і суміжних галузей науки, підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, залучення їх до науково дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді.

   45 учнів із міста Львова та області взяли участь у конференції, зокрема, Трускавець представили – Закутинський Любомир учень 8 класу «СЗШ№3» (науковий керівник - вчитель хімії та біології Бондарчук Н.М.) та Думайло Тарас учень 11 класу НВК «СЗШ№2-гімназія» ( науковий керівник - вчитель хімії Паращак Н.М).

   Роботи були представлені у таких секціях:

- Водні ресурси рідного краю
- Відходи. Проблемні питання в управлінні відходами.

   За результатами конференції учасники отримали сертифікати.

   Найкращі доповіді були відібрані для участі у І та ІІ етапах ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – 2021., Думайло Тарас учень 11 класу НВК «СЗШ№2-гімназія» пройшов до наступного етапу.

   Висловлюємо подяку учасникам конференції, їхнім керівникам та викладачам біологічного факультету Львівського національного університету імені І.Франка!

 

Категорія: Заходи, конкурси
Опубліковано: П'ятниця, 02 грудня 2016