Дошкілля

Цікаві методики проекту «НЕСІРАПТАХА»

Категорія: Семінари
Опубліковано: Середа, 10 березня 2021

 Цікаві методики задекларовані у проекті «НЕСІРАПТАХА».

В.Сухомлинський сказав так: «Виховання – це багатогранний процес постійного духовного збагачення та оновлення – і тих, хто виховується, і тих, хто виховує».

Сучасний вихователь повинен постійно працювати над підвищенням фахового рівня, володіти мистецтвом спілкування з людьми і дітьми. Сьогодні педагоги ДНЗ №2 "Ялинка" продемонстрували свою готовність працювати інноваційно та нетрадиційно. Як в дошкіллі використовувати палички Кюізенера розповіла вихователь Дригулич Н.М., про кола Ейлера - вихователь Мазур І.С., із незвичним застосуванням конструктора LEGO познайомила вихователь-методист Добровольська І.І., а Хомяк Л.Б. зацікавила усіх мнемотехнікою. Вчитель-логопед Бабак Л.Б. поділилася досвідом застосування у роботі води, гіпсу, льоду, мила та піску. Це вкотре доводить, що пошук інноваційних підходів до освітнього процесу у педагогів неодмінно підвищує інтерес дітей до пізнання.

Використання здоров’язберігаючих технологій в діяльності вчителя-логопеда

Категорія: Семінари
Опубліковано: П'ятниця, 12 лютого 2021

8 лютого 2021 року на базі ДНЗ №2 "Ялинка" відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів дошкільних установ міста на тему «Використання здоров’язберігаючих технологій в діяльності вчителя-логопеда». Засідання розпочала голова МО вчителів-логопедів Мельник О.М., підкресливши особливу актуальність питання щодо впровадження  нетрадиційних здоров’язберігаючіх корекційних  технологій в роботі  вчителів-логопедів. Вчителі-логопеди Бабак Л.Б. Та Дутка О.В. презентували власні напрацювання щодо використання аква-,кріо-, піскотерапії на логопедичних заняттях, а також продемонстрували  виготовлені власноруч наочності, дидактичні ігри, які творять диво з дитячою вимовою звуків. Змістовно, креативно, натхненно від проєкту дошкільників «НЕСІРАПТАХА».

Методоб'єднання, семінари

Категорія: Семінари
Опубліковано: П'ятниця, 02 грудня 2016

 

20161201 114034


Матеріали методичного обєднання вихователів старших груп ДНЗ міста

 

Детальніше:Методоб'єднання, семінари

Засідання методичного обєднання вихователів середніх груп

Категорія: Семінари
Опубліковано: Четвер, 02 березня 2017

mo serednih grup

Засідання методичного обєднання вихователів середніх груп на тему: "Сучасне інтегроване заняття в дошкільному закладі"

Детальніше:Засідання методичного обєднання вихователів середніх груп