Діджиталізація освіти.

Категорія: ЦПРПП Опубліковано: Четвер, 20 травня 2021

19.05. відбулося навчання з вчителями української мови та літератури Трускавецької МТГ, яку проводив Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

      Діджиталізація освіти є невід’ємною складовою розвитку суспільства.  Саме  про використання форм та способів навчання, які були б і корисні, і цікаві учням, допомагали учителю організувати успішне дистанційне навчання та спонукали словесників до інтенсивної самоосвіти й посиленого опанування інструментів, наголосила у своєму виступі консультант Гаврилик Жанна Ігорівна.

       Модератор навчання, Хованець Ірина Миронівна, вчитель української мови та літератури СЗШ №3 ознайомила присутніх з алгоритмом своєї роботи щодо організації дистанційного навчання, зокрема, з роботою на освітній платформі  HUMAN. Одночасне використання системи управління навчанням і середовища для проведення відеоконференцій дозволяє налагодити дистанційне навчання у синхронному та асинхроннному режимі, зробити дистанційне навчання гнучким, що буде задовольняти потреби всіх учасників освітнього процесу.

       Досвідом роботи,  своїми знахідками та родзинками ділилися вчителі СЗШ №1, НВК «СЗШ №2-гімназія», Орівської ЗЗСО  серед вчительської спільноти.      Такі зустрічі допоможуть використовувати дистанційні технології, обираючи зручні цифрові інструменти, форми і методи, електронні освітні ресурси для надання та отримання якісної освіти.