Щодо можливості підвищення кваліфікації у 2021-2022 н.р.

Категорія: ЦПРПП Опубліковано: Середа, 09 червня 2021

До уваги учителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11(12) класів загальної середньої освіти.

Прохання ознайомитися з матеріалом.
Обрати Одну форму та вказати курс (програму) підвищення кваліфікації.


  Відповідно до постанови КМУ від 17.05.2021 року № 476 у 2021 році з державного бюджету передбачено 22,2 млн. грн. субвенції для фінансування підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5-11(12) класів загальної середньої освіти  (не враховуючи навчання, яке передбачено за рахунок реалізації проєктів Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки на умовах співфінансування та регіонального замовлення).

  З метою надання допомоги педагогам у виборі якісних курсів підвищення кваліфікації за напрямами професійного розвитку в області, окрім КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», у суб’єктами надання послуг  з підвищення кваліфікації є заклади вищої освіти, де створені відповідні структурні підрозділи, які надають такі послуги та мають ліцензію (акредитацію) за відповідними освітніми програмами:

1. Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (додаток 1).

2. Центр інноваційних освітніх технологій інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» (додаток 2).

3. Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (додаток 3).

4. Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (додаток 4).

5. КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».  Навчання за програмами підвищення кваліфікації, затвердженими в установленому порядку та розміщеними на сайті інституту за посиланням http://loippo.lviv.ua/programypidvychennia/

 

Вибір суб'єкта з надання послуг підвищення кваліфікації із зазначенням курсу.

 Вам необхідно обрати одну із п'яти форм та заповнити її.

Увага! ЗАПОВНЮЄМО ЛИШЕ ОДНУ ФОРМУ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ОДНОГО КУРСУ

Можливість доступу до форм буде обмежено у часі (причина - необхідність опрацювання даних і створення угоди з субєктами підвищення кваліфікації).
Останній строк заповнення форми 11.06.2021 р.

  

Форма 1.
Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (Додаток 1)

Форма 2. 
Центр інноваційних  освітніх технологій інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» (додаток 2).


Форма 3.
Центр  післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (додаток 3)


Форма 4.
Пропозиція Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 


Форма 5. КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».