Діти та війна,навчальні техніки зцілення.

Дорогі друзі!🇺🇦Війна , яка розгортається в Україні стала для багатьох осіб, зокрема дітей, психотравмуючим фактором. У зв’язку з цим фахівці КУ “ТІРЦ” у співпраці з психологом ЦПРП запрошують стати учасником програми “Діти та війна: навчання технік зцілення”.Дана програма розроблена на основі доказового когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичних розладів у дітей, вона була реалізована у ряді країн, […]

Психологічна допомога переселенцям на базі ІРЦ

Дорогі друзі! 🇺🇦У зв’язку з військовими подіями у нашій країні- команда “Трускавецький інклюзивно-ресурсний центр” у співпраці з психологом Центру професійного розвитку педагогічних працівників ТМР, пропонуємо психологічні консультації особам, які опинилося у кризовій ситуації.Наша адреса м. Трускавець вул. Стебницька 12

IMG 9dcd31fc60cfc2bee8037a8bff72511d V

Круглий стіл ІРЦ

   26 березня фахівці ІРЦ зініціювали та провели круглий стіл «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами у межах дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів міста » у межах XII Міжнародного науково-практичного семінару-тренінгу. 

IMG 20190326 095213

Семінар ІРЦ

Сьогодні, 26 березня о 10:00 годині на базі ІРЦ м. Трускавець розпочався ХІІ Міжнародний науково-практичний семінар-тренінг«Сучасні технології соціально-психолого-педагогічного супроводу дітей та молоді з особливими потребами в умовах інклюзивної освіти». Дякуємо  тренерам заходу Ilse Van Helshoecht та Szabolcs Herman за нові знання.

4

У Трускавці створили інклюзивно-ресурсний центр

   Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – комунальна установа, у якій надаватимуть психологічну та педагогічну допомогу дітям із особливими освітніми потребами та обмеженими можливостями, а також дітям із родин переселенців.