1 110 жовтня 2014 року на базі СЗШ № 3 м. Трускавця відбувся міський семінар-практикум для класних керівників 5-11 класів  «Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період».

 

Семінар передбачав ознайомлення з рекомендаціями щодо уникнення конфліктних ситуацій в дитячому і педагогічному середовищі та напрацювання шляхів створення умов для соціальної адаптації в постконфліктний період.

 

Головні завдання семінару у своєму виступі окреслила методист міського методичного кабінету відділу освіти Томашівська Н.В., яка здійснює супровід психологічної служби. Вона акцентувала увагу на актуальних напрямах та змісті соціально-педагогічної роботи в умовах конфліктних та постконфліктних ситуацій.

 

У роботі семінару взяв участь старший викладач кафедри психології ДДПУ ім. І.Франка Зимянський А.Р., який ознайомив з психологічними засадами оптимізації діяльності вчителя. У своєму виступі викладач продемонстрував авторський методичний посібник та наголосив на важливості вміння розв’язувати педагогічні конфлікти та запобігати їх виникненню.

 

Практичний психолог СЗШ № 3, голова міського методичного об’єднання практичних психологів Ганчарик О.В., здійснила аналіз методичних рекомендацій щодо роботи з дітьми з окресленої проблеми. Цікавими та невимушеними видалися тренувальні вправи, які провели практичні психологи та соціальні педагоги Шубеляк О.О., Терлецька Л.О., Бондарчук В.В., Дукас Л.І., Данилюк І.Л.

 

Педагоги активно працювали в групах, панувала творча та доброзичлива атмосфера.