Щорічний звіт директора ЗДО![](https://dyvo.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/51/2024/07/zvit24.jpg)
![](https://dyvo.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/51/2024/07/zvit24.jpg)
УВАГА!Запрошуємо на щорічний звіт керівника Уличненського ЗДО "Диво", який відбудеться 08 серпня 2024 року о 16.00 (актова зала ЗДО)
НМТ-2024: РЕЗУЛЬТАТИ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ РОЗМІЩЕНО В ПЕРСОНАЛЬНИХ КАБІНЕТАХ![](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-24-140301.jpg)
![](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-24-140301.jpg)
Усі учасники додаткових сесій національного мультипредметного тесту (НМТ) уже отримали свої результати за шкалою 100–200 балів в персональних кабінетах.Сьогодні, 24 липня, учасникам, які проходили тестування у...
НМТ-2024: ДОДАТКОВА СЕСІЯ![](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-17-063645.jpg)
![](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-17-063645.jpg)
11 липня розпочалася додаткова сесія національного мультипредметного тесту (НМТ).З міркувань безпеки ми не публікуємо графіка проведення НМТ та інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на...
Творчі роботи з квітів та трави![](https://sonechko.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/46/2024/07/fb_img_1720845658554.jpg)
![](https://sonechko.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/46/2024/07/fb_img_1720845658554.jpg)
"А літо пахне квітами і травами": оздоровлюємось, спостерігаємо, досліджуємо, граємось, творимо з квітів і травички.
НМТ-2024: ЗАПРОШЕННЯ В ПЕРСОНАЛЬНИХ КАБІНЕТАХ УЧАСНИКІВ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ![](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-08-174845.jpg)
![](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-08-174845.jpg)
У персональних кабінетах учасників додаткової сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) розміщено запрошення. У них зазначено адресу тимчасового екзаменаційного центру, де учасник проходитиме...
Ми старанно вчилися, творили, пробували і пізнавали незвідане🎓.![](https://byt.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/55/2024/07/450223040_1563536150898776_1523528111518555184_n.jpg)
![](https://byt.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/55/2024/07/450223040_1563536150898776_1523528111518555184_n.jpg)
Ще трішечки і завершиться навчальний рік у "Школі раннього розвитку дитини". Ми старанно вчилися, творили, пробували і пізнавали незвідане🎓.Керівник: Алла Магур.
Мандрівка у містечко Глиняни ч.2![](https://byt.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/55/2024/07/002-2.jpg)
![](https://byt.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/55/2024/07/002-2.jpg)
Мандрівка в Глиняни вихованців гуртка "Лялькарі" Будинку учнівської твлрчості м.Трускавець, керівник Любов Гривняк .ЧАСТИНА 2.Кажуть "бути в Римі і не бачити Папу Римського" не годиться. Так і в нашій мандрівці. Адже...