У Всесвіті є така зірка одна
На інших нітрохи не схожа вона.
Це зірка щасливих батьків і діток,
Це – “Зірочка” наша, дитячий садок.

Легенда говорить,що коли народжується маленька дитина, на небі з’являється малесенька зірочка. А коли народився наш дитячий садок,на небосхилі освіти засвітилася велика яскрава зірка. Така ж зірка засяяла у Трускавці,коли дитячий садок ” Зірочка” гостинно відкрив свої двері.
Садок розпочав свою діяльність восени 1976 р. Він розташований на вулиці Стебницькій 68, у зручному, житловому районі. Це дошкільний навчальний заклад 5 ( ясла- садок)  комбінованого типу для дітей віком від 2- х до 6-и років. Тут функціонує 6 вікових груп, в кожній з них працюють творчі та компетентні педагоги та помічники вихователів. Очолює колектив завідувачка ДНЗ Блажівська О.М. Установа підпорядкована відділу освіти Трускавецької міської ради.
Завданням ДНЗ “Зірочка” є реалізація головних аспектів, визначених Законом України ” Про дошкільну освіту”, забезпечення змістовної роботи, спрямованої на співпрацю з родинами; врахування індивідуальних та вікових особливостей дітей; використання сучасних методик для всебічного розвитку особистості кожної дитини.

https://zirochka.osvita-truskavets.gov.ua