Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади

Категорія: Головна сторінка Опубліковано: Неділя, 26 січня 2014

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до наказу відділу освіти Трускавецької міської ради від 21.10.2016 р. №170-А розпочинається електронна реєстрація у дошкільні навчальні заклади міста за адресою: 
http://sadok.loda.gov.ua.

Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади здійснюються відповідно до Положення про порядок електронної реєстрації у ДНЗ Львівської області, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 12.10.2016 №08-01/468, яке розміщене на сайті відділу освіти у рубриці «Доступ до публічної інформації. Накази.»

Усі заяки, які були зареєстровані на порталі мережі ДНЗ Львівської області  www.lvivedu.com автоматично будуть перенесені до оновленої системи  // sadok.loda.gov.ua//. 

Відповідно до нового Положення батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у 5 різних закладів. Перш ніж розпочати реєстрацію радимо на сайті sadok.loda.gov.ua увійти в рубрику «Інструкція», де розміщений покроковий механізм реєстрації дітей у ДНЗ та детально ознайомитись з Положенням  про порядок електронної реєстрації .

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Заявки, які зареєстровані до жовтня 2016 року на www.lvivedu.com не потрібно перереєстровувати .  

sadok