ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до наказу відділу освіти Трускавецької міської ради від 21.10.2016 р. №170-А розпочинається електронна реєстрація у дошкільні навчальні заклади міста за адресою:
http://sadok.loda.gov.ua.

Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади здійснюються відповідно до Положення про порядок електронної реєстрації у ДНЗ Львівської області, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 12.10.2016 №08-01/468, яке розміщене на сайті відділу освіти у рубриці «Доступ до публічної інформації. Накази.»

Усі заяки, які були зареєстровані на порталі мережі ДНЗ Львівської області  www.lvivedu.com автоматично будуть перенесені до оновленої системи  www.sadok.loda.gov.ua

Відповідно до нового Положення батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у 5 різних закладів. Перш ніж розпочати реєстрацію радимо на сайті sadok.loda.gov.ua увійти в рубрику «Інструкція», де розміщений покроковий механізм реєстрації дітей у ДНЗ та детально ознайомитись з Положенням  про порядок електронної реєстрації .

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Заявки, які зареєстровані до жовтня 2016 року на www.lvivedu.com не потрібно перереєстровувати.