Любимо ми проводити дебати, бо нема кращого ніж бачити молодь, яка вправно дає собі ради у дискусіях навколо реформ в Україні у воєнний час. Це вселяє впевненість у майбутньому нашої держави.
На запрошення заступникв з виховної роботи НВК “СЗШ 2-гімназія” м. Трускавець Людмили Лесишак, 28 листопада відбувся регіональний дебатний турнір з політичних реформ у м. Трускавець. Учні 10-11 класів змагались у аргументації своєї думки та ораторському мистецтві, а ще заглиблювались у такі теми, як відновлення України під час воєнного стану, прав людини під час воєнного стану та судова реформа під час воєнного стану. І ми можемо точно сказати, що у наших учасників все вдалось!!!
Переможцями стали:
1 місце – команда “А4” – Уєчко Артем та Мачило Анна
2 місце – команда “Дебатери” – Гудзеляк Вікторія та Палиця Андріана
3 місце – команда “Суксцесія” – Пуківська Вікторія та Прокопів Марта
Фіналісти регіональних дебатних турнірів в Дрогобичі, а тепер і в Трускавці, представлятимуть свої громади на Національному дебатному турнірі з політичних реформ, який відбудеться 8 грудня.
Нам приємно, що Трускавецька Громада в лиці Гімназії #2 долучилась до дебатної спільноти ВІ “Активна Громада”.
Дякуємо запрошеним представникам Трускавецького міського суду, які виконали обов’язки суддів дебатного турніру: Наконечній Галині та Малицькій Ользі
Дякуємо педагогічному колективу, які допомогли в організації: Петру Пасічнику, Вікторії Винницькій, Михайлу Бакану.
Учасникам дуже сподобався процес дебатування, вже думають про створення дебатного клубу на базі навчвльного закладу і питають про наступні такі події, а нам від цього дуууже приємно.