14-15.10.2023р. в Польщі ( м. Жураків )проводився міжнародний турнір з бадмінтону PODKARPACKI CUP-2023 серед юніорів. У змаганнях взяли участь 100 юних спортсменів. Вперше м. Трускавець представляла талановита вихованка відділення бадмінтону ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Вероніка Зімковська ( тренер ДЮСК Юрій Бєлов ).

Не зважаючи на свій перший старт у міжнародних змаганнях, Вероніка здобула 2- перемоги в одиночному розряді та 2-перемоги в парному розряді з Львів’янкою Вікторією Пришляк над своїми ровесницями з Польщі.

Міжнародний турнір PODKARPACKI CUP-2023відноситься до рейтингових міжнародних змагань з бадмінтону, тому юна Трускачанка своїми перемогами здобула перші рейтингові очки та гідно представила місто-курорт на міжнародній спортивній арені

Велика подяка Ірині Кріль тренеру з бадмінтонуОбласної дитячо-юнацької спортивної школи, за сприяння в  участі юної Трускавчанки в цих змаганнях !

12-14 жовтня у м. Львів проходив чемпіонат Львівської області з боксу серед молоді. У змаганнях брали участь більше 100 учасників. Трускавець  представляли 2 спортсменів відділення боксу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Кот Богдан впевнено провів і переміг у двох поєдинках, але нажаль і фіналі поступився спортсмену із Львова і здобув 2 місце. Садов’як Назар також переміг у чвертьфінальні зустрічі та півфінальному поєдинку (два поєдинки закінчив у перших раундах технічними нокаутом), а у фіналі ” на думку суддів” поступився боксеру з Львівського училища фізичної культури та у підсумку також завоював срібло.

За результатами виступів на цих змаганнях, юні «спортовці» стали кандидатами до збірної Львівщини та готуватимуться до Чемпіонату України з боксу серед молоді, який буде проводитись у Чернівцях 5-12 листопада 2023 року !

Напередодні чемпіонату Львівщини серед молоді, 29-30 вересня у Львові проводився чемпіонат Львівщини серед юнаків, на якому Глива Марко також гідно поборовся та здобув «бронзу».

Підготував призерів та збірників Львівщини з боксу тренер відділення боксу Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Анатолій Гнатків.

13-14 жовтня 2023 р. у м. Стрий вихованкивідділення волейболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» брали участь в обласному юнацькому турнірі з волейболу, присвяченого 10-й річниці утворення волейбольного клубу « РИСЬ», серед дівчат 12-13 років За результатами турніру команди набрались практичного досвіду та покращили свої навики гри у волейбол. У підсумку командної першості, турнірну таблицю очолила команда ДЮСШ м. Мостиська, 2 – м. Стрий-2, 3 –  м. Грабовецьке (Стрийський р-н), 4 – м. Трускавець ДЮСК « СПОРТОВЕЦЬ», 5 – м. Стрий-1.