![3180D8BE B27E 4633 B0FA 1FE57494C5A5](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/3180d8be-b27e-4633-b0fa-1fe57494c5a5.jpeg)
Учительський та учнівський колективи трускавецького НВК «СЗШ№2-гімназія» уже кілька років поспіль відроджують і популяризують давні українські традиції, зокрема ті, що стосуються Різдва.
Святково прибрані ялинки-красуні уже не вперше прикрашають центральний вестибюль школи, створюючи піднесений настрій. Щоразу діти і їх батьки дивують оригінальними ідеями, творчим підходом. Приміром, минулого року усі ялинки прикрашались етнічними іграшками, виготовленими власноруч. А «Свято пампуха», проведене торік, не залишило байдужим жодного гостя.
Здавалося б, чим ще можна здивувати? А виявляється, можна! Якщо ви сьогодні завітаєте до школи-гімназії, то побачите розмаїття дідухів – давньої української різдвяної прикраси (яка дійшла до нас ще з язичницьких часів!), що символізує урожай, добробут, багатство, і є оберегом роду. Тут є великі та малі дідухи, триногі і п’ятиногі, виготовлені з жита, пшениці чи вівса, прикрашені різноманітними квітами, ягодами, стрічками тощо.
Тож, чекаємо на вас! Завітайте, відчуйте атмосферу Різдва! Дух предків єднає нас!