![SAM 2172](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2016/12/sam_2172.jpg)
23 грудня у приміщенні бібліотеки СЗШ № 3 м.Трускавця був проведений бібліотечний урок «Цей чарівний світ – бібліотека». Метою якого було викликати в учнів почуття поваги до книги, розкрити її значення, а також виробити в них потребу користуватися бібліотекою.
Його підготувала зав.бібліотекою школи Горічко Марія Йосифівна.
Під час уроку діти дізнавались: як книга прийшла до людей; про першу бібліотеку яку створив Ярослав Мудрий ще за часів Київської Русі; про перші майстерні, де переписували книги, які відкривав київський князь Володимир Святославович; як побудована робота в шкільній бібліотеці; повторювали правила користування книгами та правила поведінки в бібліотеці.
Особливу увагу, як для учнів 4 класу, бібліотекар звернула на довідкове бюро школяра і ознайомила учнів з книжковою виставкою «Книжки які знають усе». Діти з цікавістю гортали енциклопедії, словники, довідники.
В розділі «Дмитро Білоус – розважає і навчає» діти відгадували загадки на шкільну тематику.
Горічко М.Й. і вчитель Тимчук Л.І., яка викладає в 4-Б класі, запросили учнів до дискусії «Чи потрібна книга сьогодні?»
На закінчення уроку, з метою відродження і ознайомлення з традиціями, звичаями, національною культурою наших предків, які нерозривно пов’язані з освітою, була проведена вікторина «Наші обереги». З захопленням діти намагалися відповісти на запитання чотирьох турів: «Наші обереги», « Життя та побут українців», «Український народний одяг», «Народні символи».