2

2   15лютого християни відзначають одне із 12 найголовніших церковних свят року – Стрітення Господнє. У цей день у Будинку учнівської творчості м. Трускавця відбувся п’ятий ювілейний міський конкурс «Я -бойківчанка», серед учениць 6-7 класів ЗНЗ та БУТ, який організувала та провела Наталія Білінська, керівник гуртка «Цікаве дозвілля».

У святково прибрану залу завітали батьки, вчителі та учні. Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за дівчат.

У конкурсі взяли участь 6 чарівних дівчат: Павлічко Ілона НВК «СЗШ2-гімназія» 7-В; Бобельська Юліана НВК “СЗШ2-гімназія” 6-А; Савицька Юлія НВК “СЗШ2-гімназія” 6-Г; Мацькович Василина- Вікторія НВК “СЗШ2-гімназія” 6-Б, БУТ; Біліченко Вероніка «СЗШ1», 6-Б; Попруженко Марина «Дрогобицька спеціалізована школа2» 5-В, Бут.

Оцінювали старання учасниць члени журі – Наталія Томашівська, Любов Гривняк, Христина Мінчак, Богдан Воронко.

Програма свята була дуже насиченою і цікавою.

У першому конкурсі дівчата розповідали про себе, свої захоплення та мрії.

Наступне завдання учасниці готували наперед. Кожна конкурсантка відповідно до жеребкування отримала свою пошуково- дослідницьку домашню роботу та розповідали про відомі постаті Бойківщини – Юрія Дрогобича, Івана Вагилевича, Степана Бандеру, Петра Яцика, Івана Франка.

Оригінальним був і наступний конкурс – «Стрітенський жайвір», у якому дівчата оздоблювали мастикою та присипкою напередодні випечених “жайворонків ”, вмілою презентацією..

Яскравим та артистичним був конкурс ,,Таланти твої, бойківчанко”, в якому дівчата вражали суддів та глядачів хореографічним вмінням,вокалом, поезією.

Родзинкою вечора став завершальний конкурс “Бойківчанки запрошують”, у якому учасниці демонстрували національні костюми . Цей показ ще раз довів, що вишиванки і наші дівчата найкраще поєднання.

Яскраві номери між конкурсами подарували глядачам Софія та Соломія Ямелинець, дует Андрій і Лілія Вовків, танцювальний колектив «Перлина».

І ось настала найхвилююча і найвідповідальніша мить цього дійства- оголошення результатів.

За оцінками суддів перемогу здобули:

І місце розділили Попруженко Марина та Біліченко Вероніка.

ІІ місце- Савицька Юлія.

Всі дівчата були красивими та незрівняними. І, хоч не всі стали переможницями, але всі отримали головне- вдячні посмішки глядачів, підтримку однокласників та друзів, гучні оплески.

Щиро вітаємо наших красунь. Бажаємо нових творчих злетів, здоров’я, хорошого настрою.

Журналісти: Олена Пікуш , Анна Гурська, гурток «Юні журналісти».

Фото Владислав та Іван Коцкуличі, ВладиславАксентійчук, Данило Татаревич, гурток «Галицька кіношкола», керівник Олег Бачинський.

34567