Копия IMG 1492

Копия IMG 1492   23 травня прозвітував про свою роботу за навчальний рік Будинок учнівської творчості м. Трускавця. В переповненій залі вихованці гуртків, батьки, педагоги та гості. Стіни врочисто прикрашені творчими роботами вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Навчальний рік проминув швидко, адже за цікавими справами час біжить непомітно. Комплексний позашкільний заклад міста цьогоріч об’єднав у 40 гуртках  близько 700 юних трускавчан від 5-ти до 18-ти років, котрі забажали займатися у гуртках за такими напрямами: сценічно-аматорське мистецтво, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво, фізкультурно-спортивний, туристично-краєзнавчий, екологічний, військово-патріотичний, соціально-реабілітаційний та гуманітарний напрями. Творча робота за інтересами завжди приносить плідні результати, а в цьому році їх навіть більше , ніж завжди: за попередніми підсумками вихованці БУТ вибороли 26 призових місць на обласному, регіональному та Всеукраїнському рівнях, причому у різних напрямах діяльності. З цими перемогами дітей, їх батьків  та педагогічний колектив щиро привітав голова міста Андрій Кульчинський, вручивши переможцям Подяки міського голови, та пообіцяв підтримку у впровадженні новітніх технологій та перспективних напрямків, що задовольнять потреби громади Трускавця. Завідувач відділу освіти ТМР Орест Лобик побажав присутнім творчої наснаги  та наполегливості у час змін та становлення нашої європейської держави і запевнив, що Будинок творчості є невід’ємною частиною неперервної освіти та виховання підростаючого покоління міста. Вихованці БУТ протягом навчального року взяли участь у близько 60-ти міських заходах та конкурсах, педагоги стали організаторами 10 міських конкурсів, активно на базі Будинку творчості працювало міське учнівське самоврядування. Активні вихованці гуртків були нагороджені грамотами відділу освіти та БУТ. Подяки від дирекції установи отримали і батьки вихованців за виховання своїх дітей та творчий внесок у розвиток позашкільного закладу. Зі святом присутніх також привітав директор БУТ Василь Петранівський, підвівши підсумки навчального року та окресливши перспективи подальшого розвитку.

Пріоритетним завданням навчально-виховної та методичної роботи БУТ є становлення національної самосвідомості молоді і цим було пронизане все свято. В концертній програмі виступили вокалісти, хор академічного співу «Хвиля», юні туристи-аматори зі стрілецькою піснею, хореографічний ансамбль «Перлина», декламатори та дебютував зі святковою композицією «Гурт барабанниць».  Свято у Будинку творчості видалось по-домашньому затишним, привітним та закінчилось на оптимістичній ноті в очікуванні нових цікавинок навіть в літній період, адже в БУТ немає канікул.

IMG 1494IMG 1583Копия IMG 1492Копия IMG 1517Копия IMG 1519Копия IMG 1622Копия IMG 1679Копия IMG 1710Копия IMG 1792