Державною службою якості освіти у Львівській області проведено ряд стратегічних заходів в рамках Тижня якості освіти. Інформаційно-аналітична система EvaluEd призначена для зовнішнього оцінювання та самооцінювання освітніх і управлінських процесів у закладах загальної середньої освіти та проведення сертифікації педагогічних працівників

Під час коворкінгу “ІАС EvaluЕd: простір для взаємодії учасників освітнього процесу та стейкхолдерів” учасники поділилися рефлексією щодо апробації ІТ-продукту у закладах освіти, ознайомилися з призначенням системи та новими можливості її використання в сфері освіти.

До заходу долучився Іван Юрійчук, заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державної служби якості освіти України, який зазначив про те, що ІАС EvaluЕd є дієвим інструментом для автоматизації процесів самооцінювання й допомагатиме закладам освіти проводити самоаналіз освітньої діяльності задля підвищення якості освітніх послуг.

«ПШ «Світанок», Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка, ліцей № 38 ЛМР, ліцей імені Івана Пулюя ЛМР – стали першопрохідцями в Україні з апробації інформаційно-аналітичної системи EvaluEd.

«Вдячна керівникам закладів освіти Лідії Андрушко, Юрію Джалі, Світлані Терешкевич, Ірині Хміль та колективам за внесок у розбудову системи забезпечення якості освіти в сфері загальної середньої освіти та участь в апробації інформаційно-аналітичної системи. Система EvaluEd спрямована на вдосконалення зовнішньої системи забезпечення якості освіти , а також для допомоги школам у проведенні самооцінювання», – каже Валентина Загрева, начальниця управління Служби.

Про синергію, співпрацю та партнерство усіх освітніх стейкхолдерів задля підвищення якості освіти зазначили Андрій Закалюк, начальник управління освіти ДГП ЛМР та Сергій Пазюк, заступник директора з науково-педагогічної роботи, викладач кафедри освітньої політики ЛОІППО.

Анжела Стефанишин, начальниця відділу роботи з експертами, та Андрій Хамик, заступник начальника відділу інституційного аудиту, підкреслили переваги використання ІТ-продукту закладами освіти під час самооцінювання закладу освіти та проведенні сертифікації педагогічних працівників. Обговорено також організацію курсів підвищення кваліфікації ЦПРПП Львівської області для керівників закладів освіти щодо використання та роботи ІАС EvaluЕd.