DSC 0235

DSC 0235    21 лютого щороку у світі відзначають День рідної мови.  Мова – це душа народу, його скарб. Без неї не може існувати ні народ, ні держава. Тому кожен українець повинен  дбати про свою мову,  плекати й берегти її. Саме під таким  гаслом  у СЗШ № 1 м.Трускавця проводилися  заходи до Дня рідної мови.

На сайті школи оголошено конкурс знавців  української мови для учнів 5-11 класів,  відбулися тематичні лінійки, на яких учні 6-А класу Лейнард Андрій та Драган Назар розповіли цікаві факти про українську мову своїм ровесникам, а також показали презентацію молодшим школярам. Учні 7-8 класів підготували малюнки  з влучними висловами про рідну мову.

До відзначення Дня рідної мови долучилися  і педагоги школи – вони перевіряли свій рівень володіння українською, виконуючи завдання, що стосувалися  правопису, фонетики, лексики і граматики.

А для того, щоб кожен зі  шкільної родини міг збагатити своє мовлення, було підготовлено інформаційний стенд із найпоширенішими словосполуками, які засмічують українську мову, та порадами, як говорити правильно. Адже наша мова – не калька, і ми, українці, повинні памятати про її красу, самобутність, неповторність.

DSC 0242DSC 0235DSC 0245DSC 0246DSC 0256