422

422  Кінець листопада і початок грудня видався цікавим та насиченим для всіх, хто любить природничі науки: з 20 листопада по 03 грудня у школі проходила декада  географії, природознавства та економіки.

В рамках цих днів була підготовлена і проведена радіопередача «Географія в символах», в ході якої учениця 7-А класу Лепак Аліна ознайомила слухачів з цікавими фактами про основні географічні символи – компас, глобус та карту. Також, в ці дні відбулася зустріч учнів 11-х класів зі спеціалістами Трускавецького міського центру зайнятості населення на тему «Профорієнтація випускників», а учні 10-А класу разом зі вчителем економіки Сенькевич Г.О. відвідали центр зайнятості, де ознайомилися з інформацією з питання захисту прав споживачів. В ході декади відбулася ще одна зустріч – учні 9-В класу відвідали міське відділення Приватбанку з цікавою екскурсією за програмою «Приват-Юніор».

      30 листопада учні 5-11 класів взяли участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі «Колосок», а 03 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, де учні нашої школи вибороли 8 призових місць.

      Кульмінацією декади географії, природознавства та економіки став інтегрований урок з математики та природознавства у 5-Б класі на тему «Планети Сонячної системи», який провели вчителі Горлова М.І. та Ключник Г.В.,  в ході якого учнівські екіпажі здійснили захоплюючу космічно-математичну мандрівку, відвідали всі планети Сонячної системи, розповіли цікаву інформацію про них, продемонстрували власноруч виготовлені  моделі планет, презентували яскраві проекти і в ході цієї мандрівки закріпили свої вміння з розв’язування рівнянь та задач на рівняння. Висновком уроку став вислів відомого італійського вченого-астронома Галілео Галілея – «Математика – це мова, на якій написана книга природи». Сподіваємося, що цей урок залишив чимало приємних вражень та спогадів як в учнів, так і у вчителів та гостей уроку.

423424