436

436    Ось і настав такий довгоочікуваний і дітьми, і дорослими день – День Святого Миколая, коли хочеться ділитися своєю щедрістю, теплотою, любов’ю з найріднішими. Адже так приємно творити добро, дарувати радість оточуючим, а особливо – дітям!

Саме атмосферу добра, затишку, родинної теплоти влаштувала учням 3-А класу НВК «СЗШ2-гімназія» їх класний керівник Возняк Г.В., провівши цікавий нестандартний урок: «Миколай іде до нас». Діти почули цікаву легенду про Великого Чудотворця, пригадали прислів’я і приказки про це чудове свято, послухали «Казку про Прощення, Милосердя, Добро та Любов», навіть самостійно склали так звані «Правила Доброти». Хоч у цей день усі чекають подарунків від Миколая, але наші школярики не забули і про самого святого: виготовили листівки-зірочки із найщирішими, найтеплішими побажаннями!

Беріть приклад зі Святого Миколая, творіть добро не лише 19 грудня, а щодня, і тоді воно обов’язково повернеться до Вас сторицею у вигляді вдячних дитячих очей і їх щирих усмішок!!! 

437438436