IMG 0140

IMG 0140    Упродовж грудня 2019 року в усіх дошкільних закладах міста Трускавця відбулися «Дошкільні посиденьки», на яких в інтерактивній формі вихователі разом з модераторами: Стасишин І.Б. (спеціаліст відділу освіти) та Томашівською Н.В. (методист відділу освіти) з’ясовували риси, притаманні портрету сучасного вихователя. Ділилися досвідом, презентували свої доробки та порівнювали із загальноукраїнськими.

Завдяки LEGO-технологіям вдалося навіть втілити асоціативний образ сучасного вихователя. І, що цікаво, у кожному ДНЗ вийшов свій, ексклюзивний портрет.

Важливим компонентом у створенні образу сучасного вихователя є знання нормативної документації. Іванна Богданівна вправно модерувала і акцентувала увагу на основних документах. Діаграми по наповнюваності груп та відвідуваності дошкільних закладів підсилювали прицільну увагу до пошуку шляхів покращення відвідуваності.

Наталія Валеріївна ознайомила присутніх зі сучасними трендами в освіті, зробила порівняльний аналіз з навчально-виховними цілями ДНЗ.

Долучились до посиденьок практичні психологи ( Шубеляк О.О., СЗШ №1; Салань О.Є., ДНЗ №2 «Ялинка»; Щербанік І.В., ДНЗ №6»Теремок»), які донесли про важливість стрес-менеджменту в педагогічній діяльності. За допомогою інноваційних вправ практичним психологам вдалося зняти напругу робочого дня та шквальної інформації.

IMG 0127IMG 0132IMG 0135IMG 0152IMG 0154IMG 0164