Освітяни міста Краматорськ, серед яких керівники навчальних закладів, ЦПР проводять інформаційну сесію у Трускавці під керівництвом Дениса Сисоєва, директора Управління освіти Краматорської міської ради та Євгенії Кірєєвої, директорки Центру професійного розвитку КМР.

У перший день роботи платформи гостей вітали міський голова Андрій Кульчинський, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко (онлайн), начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, директорка ЦПР Інна Форемна. Під час партнерської взаємодії учасники поділились власним досвідом управління освітніми установами та окремими напрямками роботи.

У програму перебування було включено комунікацію з керівниками освітніх установ Трускавецької ТГ. Далі гості мали можливість відвідати НВК «СЗШ№2-гімназію». Поспілкуватися, побачити майстер-клас вчителя біології НВК «СЗШ№2-гімназія» Пуціва Михайла Васильовича, який активно втілює в практику сучасні технології  освітнього  процесу як очної, так і дистанційної форми (Classroom, Zoom). Учитель добирає раціональні системи методів і прийомів діяльнісного  навчання, які сприяють формуванню у здобувачів освіти медіаграмотності. На уроках застосовує інформаційно-комунікативні технології (програмне забезпечення mozaBook, інтерактивну панель EdPro, віртуальні лабораторії, цифрові мікроскопи, конструктори уроків), що дає змогу підвищити ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів. У 2023 році за даними інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua» було складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за результатами НМТ з біології 2023 року, в якому НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця посіла 2 місце.

Освітяни Краматорська відвідали навчання спільноти вчителів мовно- літературної галузі Трускавецької ТГ в форматі навчального семінару, який  модерувала консультант ЦПРПП Жанна Гаврилик. А на завершення зустрічі учасники побували в Оселі- світлиці, натхненниками якої є педагоги та учні НВК «СЗШ№2-гімназія».  Гості мали  змогу не тільки ознайомитися із музейними експонатами, але й з артефактами пов’язаними із історією Трускавця та регіону.

СЗШ№3 м. Трускавця зустріла гостей у День пам’яті Небесної сотні, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України. Вистава Учнівського самоврядування “Птах душі. Василь Стус” про поета-патріота прозвучала як ніколи актуально. Обмін враженнями, емоціями, думками, символічними подарунками підтвердив, що всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та процвітаючої України!

Слава Україні! Слава Героям!