100 1056

100 1056    З 25 березня по 9 квітня 2017 року в шаховому класі БУТ відбувся Кубок м. Трускавця з активних шахів «Великдень-2017» серед шахістів-розрядників, організаторами якого стали Федерація шахів та шашок м. Трускавця (голова ― Петранівський В.Л.), відділ освіти та відділ у справах сімї, молоді та спорту ТМР.

Головний суддя змагань ―  Петранівський В.Л.

Суддя-секретар змагань ―  Винницький В.Р.

Турнір проводився за коловою системою із регламентом по 25 хв. кожному гравцеві на партії.

У змаганнях брали участь шахісти-розрядники м. Трускавця, Дрогобича, Самбора та м. Тячева (Закарпатська обл.). Всього ―14 учасників. Серед учасників турніру є і вихованці шахового гуртка БУТ: В.Великий (ІІ розряд), Мартинюк Р. (ІІ розряд), Мочило Р. (ІІІ розряд).

Із гостей (юних шахістів) відзначились першорозрядники (обоє учасники обласних змагань) В.Білий і В.Кондратюк.

Переможцями турніру стали:

І місце ― Б.Мисько (10,5 оч.), м. Дрогобич, І розряд (колишній чемпіон м. Трускавця, Дрогобича, Самбора);

ІІ місце ― М. Дрозд (10 оч.), м. Трускавець, І розряд;

ІІІ місце ― В.Шиманський (9,5 оч.) м. Трускавець, І розряд.

Переможці й призери змагань нагороджені кубками з активних шахів «Великдень-2017», грамотами міського голови, цінними грошовими призами міського голови (за І-ІІІ місце) та дві грошові премії для юних шахістів з Дрогобича від голови Федерації шахів та шашок м. Трускавця  Петранівського В.Л.

Інформаційно-туристичний центр міської ради нагородив усіх учасників та суддів турніру друкованою краєзнавчою літературою про старий Трускавець та ювілейними календарями.

Наступну шахову зустріч Федерація шахів та шашок м. Трускавця планує провести 16-18 червня 2017 року на день м. Трускавця (190-річчя від дня заснування міста-курорту) шляхом організації регіонального турніру зі швидких шахів «Трускавець-курорт-2017» під «грибками» нижнього бювету.

Бажаємо усім юним шахістам і учасникам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує в всім любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. 

100 1087100 1141100 1144