2008-lisogor1

2008-lisogor1Навчально-виховна робота у Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «СПОРТОВЕЦЬ» направлена на розвиток фізичних та духовних якостей вихованців. Поряд з навчанням та вдосконаленням спортивної майстерності у юних спортсменів, значна увага приділяється їх вихованню.

Одна із форм виховної роботи у клубі – проведення зустрічей юних спортсменів та учнів загальноосвітніх шкіл міста з видатними спортсменами з метою формування національно-державного підходу до занять спортом, залучення учнівської молоді до активної рухової діяльності та здорового способу життя.

12 червня 2015 р. адміністрацією ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» спільно з НВК «СЗШ №2 – гімназія» м. Трускавця (директор Роман Гузеляк) у актовому залі НВК організовано і проведено зустріч дітей пришкільного відпочинкового табору «Первоцвіт» та вихованців ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з видатним спортсменом Олегом Лісогором – українським плавцем, багаторазовим Чемпіоном світу і Європи (Японія 2001р., Бельгія 2001р., Москва 2002 р., Німетчина 2002 р.) екс-рекордсменом Світу на дистанції 50 метрів брасом на довгій та короткій воді, учасником Олімпійських Ігор (Сідней 2000 р., Афіни 2004р., Пекін 2008 р.).DSC04249

У Трускавець Олег Лісогор завітав для участі у навчально-тренувальному зборі вихованців дитячої Ліги плавання України м. Києва  (президент – Ігор Соснов) під назвою «Ліга із Зіркою», який проводився у плавальному басейні ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

DSCF9764

Під час зустрічі з Трускавецькими дітьми Олег Лісогор, розказав про себе, про те як тренувався та зміг досягти таких високих спортивних результатів, давав настанови та рекомендації щодо занять спортом, з посмішкою давав відповіді на численні запитання учнів, роздавав автографи та фотографувався з усіма бажаючими. По завершенні зустрічі, директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» вручив Олегу Лісогору символічний Кубок за вагомий вклад у розвиток Українського спорту та популяризацію спортивного плавання у м. Трускавці.

     Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

     з навчально-виховної роботи                                                             Ігор Гургула