DSC 0704

DSC 0704  На початку жовтня по всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робімо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

З цього приводу у НВК “СЗШ №2 – гімназія” проведено виховні години для учнів 9-х класів, а також учням школи було запропоновано переглянути відеоролики про потребу турботливого ставлення до людей похилого віку.

Заходи підготувала і провела практичний психолог Людмила Сокольник.

DSC 0713DSC 0770