DSC 0209

DSC 0209 Пісня є хорошим дидактичним компонентом на уроках іноземної мови, адже надає емоційності та легкості.

12 грудня у СЗШ № 1 м.Трускавця був проведений у рамках тижня іноземних мов IV Всеукраїнський методичний семінар «Музичний компонент на заняттях з польської мови».

На семінарі учителі з різних куточків України (Львів, Кропивницький, Кривий Ріг, Харків, Чернівці, Соснівка, Шепетівка, Новий Розділ, Хмільник, Ужгород) демонстрували можливості вивчення розділу «морфологія» за допомогою пісень польською мовою.

Методичний захід відбувся у приязній атмосфері. Діти відгукувались на кожну репліку вчителів, співали, танцювали і були дуже активні. Багато учнів зі школи проявили свої таланти, декламуючи вірші та співаючи пісень (Олег Німеровський, Вікторія Кропивницька, Ангеліна Николин, Ольга Середницька, Вероніка Біліченко, Анна Лучишин).

Учасники семінару охопили великий пласт граматичного матеріалу і продемонстрували те, що іноземну мову можна вивчати, граючись та співаючи.

Цікаві методики, оригінальні задуми реалізації різноманітних тем були узяті у «скарбничку» майбутніх ідей кожного учасника семінару. Такі  заходи відкривають нові горизонти. Учителі до своїх шкіл повезуть цілий багаж методичних доробок.

На завершення усі заспівали спільну коляду «Тиха ніч» і побажали один одному у переддень Різдвяних свят та Нового року злагоди, любові та миру.

DSC 0204DSC 0209DSC 0214DSC 0217DSC 0220DSC 0221DSC 0224