4hkfZTdwBcw

4hkfZTdwBcwСвята Миколая чекають усі: і дорослі, і діти. Воно наповнене таємничістю, надією на чудеса, на перемогу добра, щирості, здійснення мрій та побажань.

            Учні СЗШ № 3 побували на різних за творчим задумом святах Миколая. Їх підготували вчителі Дуб М.М. (кл.керівник 2-А класу), Горічко С.Б. (кл.керівник 2-Б класу), керівник театрального гуртка «Модерн», соціальний педагог Даниляк І.Л.

            Це було традиційне свято «Горами, долами ходить Миколай» з віршами, піснями, грою на сопілках, які вдало виконували учні 2-А класу. Учні 2-Б класу підготували казку «Ніч чудес» , де головними героями були: Ангелик, Антипко, Карабас-Барабас, Баба Яга, птахи, звірі, казкові герої, герої оповідань. Пеппі пропонує своїм друзям написати лист святому Миколаю зі своїми побажаннями, Карабас-Барабас – вкрасти цей лист. Маленькі виконавці ролей дуже добре справились із поставленим завданням – глядачі  їм повірили, співпереживали та раділи перемозі добра над злом.

            При перегляді вистави «Миколай іде – Різдво веде» присутні в залі поринули у справжню атмосферу казки. Майстерно виконували ролі учні 2-Б, 3-А, 6-Б, 7-А,  8-А, 8-Б класів, учасники театрального гуртка. Малеча переживала за вкрадений місяць, за те, щоб позитивні герої врятували прихід Миколая на землю, щоб він завітав у кожну домівку, до кожного хто заслужив на його любов.

            Учнів 3-Б класу вітав святий Миколай у Дрогобицькому  драмтеатрі ім. Ю.Дрогобича. Туди вони прибули разом з батьками та класним керівником Забитко М.Р. для перегляду вистави «Прибульчик».

            Після участі в цих заходах діти переконались в тому, що треба робити добро, бо воно перемагає зло і є найсильнішою зброєю проти усіх хитрощів, лукавства і бід.

            Учні 5-А, 6-А, 6-Б та 7-А класів разом з класними керівниками Гаманюк Л.С., Скольською М.Я., Машненко Н.Т., Пархоменко І.А. та батьками відвідали Маєток святого Миколая в м.Коломия , де зустрілися з святим Миколаєм, отримали подарунки від нього. Учні побували в робочому кабінеті та на пошті святого Миколая, де побачили велику кількість дитячих листів. Діти провели цікавий день, який запам’ятається їм надовго.

HMXw0VyyShA

OkehDraMyyc

VwBzryDnPDM

8HL06E3 Gq8

2016 12 18 11 58 39