DSC 8043 640x426

DSC 8043 640x426   Добре бути розумним, а найрозумнішим – ще краще! Уже вкотре у НВК «СЗШ №2-гімназія» відбувається мегапопулярний загальношкільний захід «Найрозумніший». Найкращі наші учні із завзяттям беруть у ньому участь, адже це не просто гра, а справді інтелектуальне змагання, що диктує моду на знання, ерудицію та всебічний розвиток, стабільно приваблює широку аудиторію школи.

Щоб взяти участь у конкурсі, учні 7-10 класів повинні довести свої знання на практиці, тобто посідати найвищі сходинки у рейтинговій системі школи за результатами навчальних досягнень протягом І та ІІ семестрів.

Тому до фіналу дійшли, звичайно, кращі з кращих, які у ході інтелект-шоу  демонстрували неабияку ерудицію у всіх царинах знань – від античного мистецтва до ІТ-технологій. Не сумували і глядачі: їм було запропоновано взяти участь у конкурсі вболівальників, і ті, що набрали найбільшу кількість фішок, могли подарувати свій голос  учаснику, за якого вболівали.

І взагалі, вже традиційно даний захід відбувається на високому технічно-організаторському рівні,  перший тур відбувався цілковито в стилі ХХІ ст., максимально наближено до формату однойменної телевізійної гри: діти вводили відповіді на планшетах, а гості заходу одразу могли бачити їх на екрані проектора.

Як завжди, урочисто пройшла церемонія нагородження переможців, яку провів спеціаліст відділу освіти Гуняк Р.М. (адже міський голова, хоч і шостий рік поспіль є меценатом конкурсу, на жаль, не зміг бути присутнім), вручивши грошові премії переможцям.

Отож, І місце і звання «Найрозумніший» отримав Цюпер Олександр – 9-Б клас, ІІ місце посіла Веклюк Марта – 10-Б клас, ІІІ місце – Сиваш Даниїл – 10-А клас.

Тішить, що є серед наших учнів такі,   які стверджують: «Вчитися – це класно!».

DSC 8057 640x346DSC 8127 640x368DSC 8249 640x433