За підтримки міської ради, відділу освіти Трускавця, Центр професійного розвитку педагогічних працівників, під керівництвом Інни Форемної, провів перший освітянський форум для педагогів Трускавецької громади.
В рамках форуму учасники розглянули важливі теми щодо організації та покращення освітнього процесу. А також обговорили підходи розкриття духовного аспекту в навчанні. Відбувся форум у готелі «Трускавець-365». У заході взяли участь представники усіх освітніх установ, дошкільних та позашкільних закладів нашої громади, серед яких: керівники, вчителі, вихователі – люди, які виконують головне завдання – дають можливість кожній дитині реалізувати свій потенціал.
Участь у форумі, зокрема, обговоренні згаданих питань взяли представники міської влади, Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, Святослав Стефанків, обласний депутат, заступник міського голови Трускавця, Наталія Пономаренко, секретар міської ради, а також запошений гість Сергій Пазюк, заступник директора КЗ ЛОР «ЛОІПППО». Начальник відділу освіти Трускавця Орест Лобик не зміг бути присутнім, оскільки представляв наше місто перебуваючи на форумі в Закарпатській області.
Розпочався форум з вітального слова та благословення архиєрея Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви, владики Ярослава Приріза та спільної молитви. Владика Ярослав закликав освітянську спільноту Трускавецької громади звернути увагу на залучення дітей до занять християнської етики, щоб навчити їх опиратись на Творця в тому чи іншому аспекті нашого життя.
Про важливість таких зустрічей для педагогів зазначив у своїй промові міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Він наголосив, що в часи, коли ми ще не оговтались після карантинів, на долю українців випало вкрай важке випробування і педагоги надалі залишаються у непростих умовах. Поряд з цим міський голова побажав присутнім плідної праці та доброго спілкування, аби відновити енергію, розділити невдачі та здобутки із колегами, отримати поштовх на прийдешні звершення.
В ході форуму освітяни заслухали цікаві доповіді, навчання, рефлексії, які були поєднані спільним лейтмотивом «НАВЧИ мене … ». Наприклад, Галина Сохань, завідувачка кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «ЛОІПППО» провела навчання «Навчи мене успіху, радості»; Наталія Пономаренко, секретар міської ради, начальник гуманітарного штабу ТМР поділилась своїм досвідом під гаслом «Научи мене діяти»; отець Василь Нестер церкви св. Іллі Трускавця, голова комісії з питань родини СДЄ, свою доповідь присвятив темі «Навчи мене любити».
Учасники взяли участь у майстерці з виготовлення «Ангеликів перемоги». А учні подарували своїм педагогам музичні виступи. Співали, солістка СЗШ №1 Юліана Найда; дует, Софія Стець і Соломія Савчак та учні 4-В класу СЗШ №3 під керівництвом Оксани Баняс. Захід завершився спільною молитвою за здоров’я, а, особливо, наших захисників, за перемогу України та Божу ласку.