SAM 1956

SAM 1956     14 грудня 2016 р. бібліотекарем школи Горічко м. й. був проведений бібліотечний урок для учнів 1-х класів «Прийде Наум – наведе на ум», на якому діти дізнались, хто ж такий пророк Наум і чому його називають покровителем розуму знань і доброчинства. На заході були присутніми також учні 2-3 класів.
    Горічко М. Й. розповіла учням як готувались діти до навчання в далекому минулому і чому навчальний рік розпочинався саме 14 грудня.

   Діти слухали прислів’я, відгадували загадки, грали в гру «Так чи ні», в якій розпізнавали добрі і погані вчинки, повторювали правила поведінки, відповідали на математичні завдання, слухали пісні про школу, з цікавістю переглянули мультфільм про учня Грицька, який був не слухняним на уроках і не беріг книг.

   Горічко Марія Йосипівна звернула увагу першокласників на те, що без Бога, ні до порога, і наголосила, щоб вони брали приклад з великого пророка – просвітителя Наума, який був монахом, вірним слугою Господа, щоб молились, учились любові, творили добро, а головним завданням в них  – вчити уроки.

   Бібліотекар зачитала девіз, за яким мають пройти усі шкільні роки і на завершення заходу разом з першокласниками всі затанцювали під мелодію пісні «Діти України – квіти України». 

SAM 1946SAM 1952