8 травня 2015 року на базі військової частини А1108 м.Дрогобича проведено навчально-польові заняття для 52 юнаків 11 класів шкіл міста Трускавця з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок з предмету «Захист Вітчизни». У рамках навчально-польових занять для хлопців організовано екскурсію по військовій частині, під час якої вони ознайомилися з історією створення частини, обов’язками і правилами поведінки військовослужбовців, організацією вартової служби, оглянули навчально-методичну базу військової частини.
Військовослужбовці показали юнакам бойову техніку, зброю, снаряди для фізичної підготовки тощо. Хлопці вчилися розбирати автомат (АКМ) та пістолет Макарова, а в мультимедійному тирі виконували практичні стрільби з АК-74.
У заході також взяли участь міський голова Руслан Козир, завідувач відділу освіти Михайло Шубак, директори шкіл м.Трускавця Володимир Щигель та Роман Гудзеляк, вчителі предмету «Захист «Вітчизни» шкіл міста. З командиром військової частини, полковником Григорієм Дем’янчиком обговорювали питання подальшої співпраці між відділом освіти Трускавецької міської ради, загальноосвітніми навчальними закладами міста та військовою частиною А1108 м.Дрогобича з організації військово-патріотичного виховання та покращення викладання предмету «Захист Вітчизни».