13.05.2021 року з учителями фізики територіальної громади проведено освітню сесію на тему дистанційної освіти та особливостей організації навчання фізики. Досвідом організації практичних робіт в умовах дистанційного навчання поділився вчитель першої кваліфікаційної категорії НВК “СЗШ №2-гімназія” Михайло Волошин.

 На прикладі тем «Рівновага важелів», «Лабораторія електрики: постійний та змінний струм» колегам було продемонстровано можливості середовища моделювання та симуляцій фізичних процесів та явищ https://phet.colorado.edu/uk/.

Було порушено питання наявності та ефективного використання технічного, дидактичного забезпечення для навчання фізики, зокрема інтерактивного освітнього програмного забезпечення www.mozaweb.com. Цей ресурс містить робочі зошити, навчальні посібники, а головне, 3-Д моделі, яких в наявності достатня кількість для реалізації змісту програми з фізики.

На прикладі моделей «Експеримент Резерфорда», «Чотиритактний двигун Отто» педагогам-фізикам було продемонстровано можливості педагогічного програмного засобу, дидактичні функції, візуальні ефекти, мультимедійні компоненти.

Доповідачем було надано чіткі інструкції для реєстрації, завантаження, використання, поради для успішного застосування під час практичних робіт.