SAM 2162

SAM 2162Учителі СЗШ № 3 м.Трускавця підвищують свою кваліфікацію шляхом самоосвіти, проходження курсової перепідготовки, участі в міських семінарах, конкурсах, а також обміну досвідом зі своїми колегами.

Цікаві уроки з обміну досвідом пройшли в 7-А класі – урок історії, вч. Пархоменко І.А., в 9-Б класі – урок української літератури, вч. Кравчук Л.С.

Учителі ретельно продумали всі види навчальної діяльності учнів. Учні 7-А класу вивчили тему «Хрестові походи на Схід в XI-XIII ст.». Щоб відповісти на  запитання : «Хрестові походи – звільнення чи загарбництво?», працювали з підручником, дивились уривки з фільму, слухали виступи однокласників, заповнювали порівняльну таблицю. Працювали активно і плідно.

Тема уроку української літератури була цікава для дев’ятикласників. Вони характеризували інтимну лірику Івана Франка, майстерно читали вірші зі збірки «Зів’яле листя», слухали пісні на твори І.Франка, дивилися презентації однокласників про жінок, в яких був закоханий поет. По завершенні уроку учні зрозуміли, що потрібно шанобливо ставитись до інтимних почуттів людей, утверджувати в своїй душі доброту, милосердя, красу і щирість. На прикладах із життя поета зрозуміле епіграф уроку: «Любов – це кара, це сумна в’язниця, Бог від якої заховав ключі».

Глибше про творчість Каменяра учні 9-11 класів дізналися на міській конференції присвяченій 160-річчю І.Франка.

До цієї конференції бібліотекар школи Горічко М.Й. оформила книжкову виставку: «Іван Франко : феномен генія».

Усі проведені заходи активізували пізнавальну діяльність учнів, збагатили методичний арсенал учителів.

SAM 2163

zUadotEnpjs