23 лютого 2021 року творчо, інтелектуально, насичено розпочався Освітній хакатон до 150–річчя з Дня народження Лесі Українки для навчальних закладів Трускавецької МТГ.
Педагоги мали можливість ознайомитися з родзинками педагогічної діяльності філологів СЗШ№1 Пристай Лесі Зенонівни, Думайло Оксани Володимирівни, які провели майстер-класи та підготували презентації, демонструючи форми ефективної роботи з учнями на уроках. Зокрема, створення буктрейлера, робота в Kahoot, створення сторінки письменника у Фейсбуці, робота з QR-кодами.
До роботи долучилися педагоги Орівського закладу загальної середньої освіти I-III рівнів Болюк Надія Ярославівна та Прокопів Світлана Юріївна, які підготували конструктор- конспект уроку та презентацію за творчістю Лесі Українки.
24 лютого – музейна онлайн педагогіка.
25- флешмоб, читання поезій, інсценівки та літературний марафон.
26.02 культурно-мистецький проєкт «Леся Українка –вічне світло коштовного мистецького набутку».
Слідкуйте за нами, долучайтеся.