untitled

untitled

 

 

Початок лютого став багатим на перемоги учнів СЗШ № 3 м.Трускавця.

Учні 9-А класу: Мицик Олександр, Галин Богдан, Сливка Андрій, Кіселичник Василь, Пастернак Андрій. Бориславський Роман стали переможцями обласного конкурсу мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина –  душі потіха та розрада», який проводився з метою розвитку і підтримки творчої активності та здібностей учнів. Дев’ятикласники під керівництвом вчителів Ганчарик О.В. та Даниляк І.Л. створили фільм про рідне місто, який був визнаний найкращим в області.

 За результатами конкурсу проектів GoCamp2017 школа виборола ІІ місце в області серед 15 найкращих  шкіл Львівської області і матиме можливість організувати літній пришкільний англомовний відпочинковий табір із залученням іноземних волонтерів. Відпочиваючи в цьому таборі учні матимуть змогу:

 – розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття;

– подолати мовний бар’єр;

– навчаться  широко мислити, виходити за рамки однієї дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами;

– обмінюватись культурними цінностями та розширювати  світогляд.

Організація цього табору подолає стереотипи серед іноземців щодо України,  сприятиме позитивному позиціонуванню України в світі.

Табір стане експериментальним майданчиком для новітніх технологій та методик навчання.

Керівником проекту була вчителька англійської мови Новік Галина Ігорівна

Пономаренко Світлана, учениця 11-А класу,  поповнила скарбничку перемог учнів школи власним внеском, виборовши ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Це перемога і учениці. і вчителя української мови і літератури Наум Світлани Степанівни.