Розпочалась додаткова реєстрація на іспити в магістратуру та аспірантуру. Участь у додатковому періоді реєстрації на вступні випробування у магістратуру та аспірантуру можуть узяти вступники, які не встигли зареєструватися для проходження іспитів.

Майбутні аспіранти й магістранти отримали запрошення на вступні іспити. Запрошення розміщені в електронних кабінетах учасників вступних випробувань і містять інформацію про дату, час і місце проведення єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту.

На Вступ.ОСВІТА.UA опубліковані перші пропозиції для вступників. На сайті Вступ.ОСВІТА.UA опубліковані перші пропозиції закладів освіти для цьогорічних вступників. Наразі на сайті розміщено понад 20,5 тисяч конкурсних пропозицій від закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Вступати в аспірантуру цьогоріч мають намір 140 тисяч осіб. Для проходження єдиного вступного іспиту, який є обов’язковою умовою допуску до конкурсного відбору в аспірантуру, зареєструвалося 140 тисяч осіб. Водночас звичайним щорічним рівнем до війни була цифра у 5 тисяч аспірантів.

Учнів та студентів запрошують в онлайн школу EU Study Days–2024. На слухачів чекають навчальні модулі про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо. Програма включає лекції від українських та європейських експертів, вебінари та інтерактивні заняття.

Корінь освітніх проблем – у запиті на «дипломчик», – Винницький. За словами заступника міністра освіти і науки, першопричиною освітніх проблем є запит суспільства на папери і дипломи без виховання доброчесності, відповідальності та суб’єктності студентів.

Презентовано рейтинг вишів «ТОП-200 Україна 2024». Рейтинг вишів вісімнадцятий рік поспіль розробляє Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.