У першій школі відбувся виховний захід ,присвячений 37 -й річниці Чорнобильської трагедії.

Вшановуючи роковини трагедії на Чорнобильській атомній станції, учні 8-В класу (класний керівник п.Віра Пфайфер) дуже цікаво та сучасно розповіли шкільній родині про причини та наслідки ”експериментальної” діяльності радянської влади на атомній електростанції. 

Розпочався захід зі слів заступника міського голови п.Святослава Стефанківа, який наголосив, що попри всі катастрофи і війни, які пережила й  переживає наша держава, майбутнє покоління не має розчаровуватися, а працювати й розбудовувати свою країну.

Висвітлюючи  трагічні події цієї весняної ночі, у квітучому місті Прип’ять, діти інсценізовано відтворили як стався вибух : імітували танцем  полум’я  в реакторі.     Вшанували пам’ять Героїв, що в перші години після вибуху займалися гасінням пожежі та ліквідацією наслідків аварії. Дивувалися бабі”, яка в целофані водила пастися корову , але не покинула рідної домівки.Посміялися з рашистів, які в 2022 році рили окопи в Чорнобильській зоні і розкрадали радіоактивні машини з музею техніки. Особливою прикрасою заходу стала намальована інсталяція, яку виконав талановитий художник, учень 9-Б класу ,Станіслав Салашник. 

Ще довго Україна та сусідні країни відчуватимуть наслідки цієї страшної аварії, якої могло б і не бути, якби не безумство тодішньої влади. Проте віримо, що ”Україна переможе, Україна вистоїть все!”