Про роботу освітнього центру, який працює на базі пансіонату «Пролісок» у м. Трускавці розповіла голова Трускавецької міської організації профспілки  працівників освіти і науки України Марія Заміщак.

Зі слів Марії Ігорівни педагогічна спільнота, в тому числі і педагоги, які змушені були покинути свої домівки на Сході України та облаштовувати своє «нове життя» у м. Трускавці надзвичайно раді такій можливості прийти до освітнього хабу, поспілкуватись між собою, підготуватись до уроків, роздрукувати роздатковий  матеріал для учнів.

Багато педагогів приходять до центру для прослуховування курсів з підвищення кваліфікації, які проходять онлайн. Наявність необхідного обладнання та облаштовані окремі робочі місця дозволяють працювати більше 10 особам одночасно. До слова, в освітньому центрі облаштовано 14 робочих місць.

Також, послугами освітнього хабу мають можливість скористатися і викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

Нагадаємо, у гуртожитку, що належить даному вузу, знайшли свій прихисток ще з початку війни, близько 400 внутрішньо переміщених осіб зі східних та центральних областей нашої держави. Про заплановане відкриття  освітнього центу у м. Трускавці тут було відомо ще влітку 2022 року.

Однак, відзначила, пані Заміщак, більшість користувачів та відвідувачів комп’ютерного класу задіяні в освітньому процесі офлайн, тому приходять сюди після пар чи уроків та у вільні від навчання дні. Інколи заплановані відвідини центру скасовуються через оголошення повітряної тривоги чи масованих ракетних обстрілів, в тому числі Львівщини. Ці фактори знижують відвідуваність освітнього центру, однак не применшують важливість його функціонування у Трускавецькій громаді.

Гостинно запрошуємо відвідати освітній простір, послугами якого можна скористатись безкоштовно, що розташований у пансіонаті «Пролісок» у м. Трускавці.