24.01 2024  Центром професійного розвитку педагогічних працівників  проведено  навчання для вчителів іноземних мов Трускавецької ТГ «Професійний стандарт вчителя Нової української школи». Модератор зустрічі, консультант ЦПРПП Гаврилик Ж.І., ознайомила педагогів з Професійним стандартом, інструментом, який дає можливість вчителям орієнтуватися на те, що повинен вміти і знати фахівець, а також сприяє розширенню можливостей педагога на основі рефлексії своєї педагогічної діяльності.

           Робота в групах дала можливість обговорити трудові функції та компетентності, якими має володіти вчитель ЗЗСО відповідно до кожної кваліфікаційної  категорії. Долучені до роботи були спікери: Гарасим’як А.О, СЗШ №1; Залевська Л.В., НВК «СЗШ №2-гімназія»; Грицан С.П., Модрицький ЗЗСО;  Новік Г.І., СЗШ №3; Прокопів Н.Б.,  Доброгостівський ЗЗСО.

             Професійний стандарт покликаний стати орієнтиром в міжатестаційний період та при підготовці і виборі тих курсів підвищення кваліфікації, які відповідають справжнім потребам педагогів.