Комплект обр. iграшки Пiвники

Комплект обр. iграшки ПiвникиЗ 16 грудня по 14 січня 2017 року на базі КЗ ЛОР «Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проходив обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

На виставку-конкурс було представлено 157 робіт з 17 районів області та 6 міст.  Трускавець представляли вихованці гуртків «Лялькарі» (3 дітей) та «Народна вишивка» Будинку учнівської творчості. На Всеукраїнський конкурс направлено 14 кращих робіт дітей і приємно відзначити, що серед них робота «Ой сивая, тая зозуленька» юної трускавчанки Гапон Марії, котра на обласному рівні виборола І місце (керівник Гривняк Л.М.), а ІІІ місце у юної вишивальниці Павлічко Олени за вишивані вітальні листівки (керівник гуртка Маландій Л.Б.) та ІІІ місце юної художниці Блінової Вікторії за образотворчі іграшки «Півники»  (керівник Гривняк Л.М.).

У цей же час проходив також обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція». Тут змагалися 319 дітей з 18 районів області та 8 міст. Від Трускавця брали участь 2 вихованки гуртка «Художній дизайн», керівник гуртка Мінчак Х.В., і одна з них Пасічник Юлія зайняла ІІІ місце у номінації «новорічна форм-робота».

Комплект обр. iграшки Пiвники

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» організовує обласну виставку-конкурс робіт школярів молодшого віку «Різдвяна шопка». Понад 200 творчих робіт виготовлених учнями  загальноосвітніх шкіл та вихованцями гуртків позашкільних навчальних закладів області було представлено на цьогорічній виставці. На цій виставці Трускавець представляли група вихованців гуртка «Художня обробка дерева» (Мінчак Павло, Кітчак Андрій, Грицик Руслан, Сєров Іван) з роботою «Різдвяна шопка», які були відзначені за досконалість роботи та вибороли І місце (керівник гуртка Шиманський М.В.), та вихованець гуртка «Паперопластика» Іванців Арсен з роботами «Новорічне орігамі», котрому присудили ІІ місце в номінації «паперопластика, орігамі» (керівник гуртка Гривняк Л.М.).

Вітаємо юних здібних творчих трускавчан з обласними перемогами!!!