IMG 2141

IMG 2141    29 січня розпочав роботу VI Форум з інноваційних та інформаційних технологій «Трускавець – 2018» асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України».  Форум відбувається за сприяння управління освіти і науки Львова, відділу освіти і міського голови Трускавця, Центру інноваційної освіти «Про.Світ».

Тема
 Форуму «Використання нових інноваційних та інформаційних технологій у розбудові сучасної української школи на базі основних положень Закону України «Про освіту»». У Форумі  візьмуть участь керівники закладів освіти нового типу зі всіх областей України та працівники  ОІППО, керівники і методисти управлінь та  відділів освіти, а також делегації освітянських громадських організацій з Польщі.

Учасників Форуму вітав президент  асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» Ярослав Турянський, міський голова м. Трускавця Андрій Кульчинський, завідувач відділу освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик та учні СЗШ№3 з різдвяними віншуваннями та колядою.

IMG 2143IMG 2148IMG 2152IMG 2160