![P8141027](https://osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/2017/02/p8141027.jpg)
23 лютого у ДНЗ №4 «Сонечко» зібралися працівники дошкільної освіти на розширене засідання постійно діючого семінару «Розвиваємо мовлення дітей».
Семінар розпочав свою роботу ще у 2006-2007 навчальному році, коли перед педагогами постало питання оновлення змісту освітньої роботи щодо мовленнєвого розвитку дошкільників. З того часу і до сьогодні двічі на рік відбуваються засідання, під час яких педагоги опановують мистецтво спілкування з дітьми, удосконалюють комунікативну культуру, навчаються ораторському мистецтву. Тож з нагоди 10-річного ювілею на захід запросили своїх колег, щоб розповісти про свої досягнення та поділитися досвідом роботи.
Оскільки ДНЗ №4 «Сонечко» втілює в практику педагогічні ідеї Софії Русової, на семінарі було представлено слайдову презентацію «Педагогічні ідеї С.Русової щодо виховання мовленнєвої особистості дошкільників: погляд крізь час», завдяки якій педагоги змогли переконатися, що її погляди на розвиток мовлення дошкільників – це ті джерела, де ми знаходимо відповіді на численні запитання сьогодення.
Відомо, що педагогічна ефективність мовлення багато в чому залежить від рівня володіння мовою, вміння правильно здійснювати вибір мовних засобів. Тож під час ток-рингу «Моя чудова українська мова» на захист української мови виступили п’ять команд – представників ДНЗ , які змагалися на звання кращого знавця мови. Всі учасники проявили достатній рівень володіння мовою та знань з програми «Українське дошкілля».
Захід проходив у рамках святкування Міжнародного дня рідної мови. Тож на святі не обійшлося без мелодійних пісень та запального українського танка у виконанні вихованців музично-драматичного гуртка «Яринята», який діє при ДНЗ №4 «Сонечко».
На закінчення семінару всі учасники отримали подарунки та «ліцензію на успіх» у роботі з розвитку мовлення дошкільників.