Сертифікація педагогічних працівників розкриває таланти, створює нові можливості для вчителів, які постійно працюють над вдосконаленням, саморозвитком, покращують, модернізують освітні методики і свої професійні якості.

1 лютого комунікували ДСЯО, ЦПРПП з вчителями початкових класів Трускавецької територіальної громади щодо особливостей та перспектив проведення сертифікації педагогічних працівників.

«За підсумками трьох років проведення сертифікації маємо 163 сертифікованих вчителів Львівщини, які дали високу оцінку цьому проєкту. Сертифікація – це можливість для вчителя одержати визнання свого професіоналізму, заявити про себе, отримати можливість ділитися своїми напрацюваннями з колегами і отримувати бонуси за високий рівень компетентності. Не забуваймо, що вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, вже сьогодні отримують 20 % доплати до ставки заробітної плати протягом дії сертифікату, тобто трьох років та можливість зарахування сертифікату як чергової (позачергової) атестації, а також беруть участь в якості експертів у вивченні практичного досвіду роботи педагогів, залучаються до інституційних аудитів», – зазначила #АнжелаСтефанишин, начальниця відділу роботи з експертами управління Служби.

Нагадаємо, у 2022 році реєстрація для проходження сертифікації вчителів початкових класів розпочнеться 4 квітня і триватиме до 17 квітня 2022 року. Квота для Львівської області – 178 (наказ МОН України № 3 від 04.01.2022 «Про деякі питання проведення сертифікації в 2022 році»).