29 лютого 2024 року в СЗШ №1 відбувся семінар в форматі STEM-челенджу «Вивчаємо біологію та хімію по новому». Захід ініційований директоркою ЦПРПП Трускавецької ТГ Інною Форемною та реалізований педагогами СЗШ№1.
  Програма заходу передбачала ранкову зустріч, презентацію STEM- проєкту «Розумна теплиця», який підготували вчитель хімії – Олена Кузько, вчитель біології – Ольга Лешко та учні 8-А, 8-Б класів. Учасники проєкту навчились досліджували грунти, працювали з електронними платами Arduino та датчиками. Присутні мали можливість побачити і скуштувати мікрозелень, яку виростили самостійно. Креативною була бізнес-ідея щодо вирощування мікрогріну, який може принести прибуток. Таким чином учні опановують фінансову грамотність.
  Слід відзначити нові підходи до сучасного уроку, зміни у його структурі, які продемонструвала в 5-А класі вчитель біології Лілія Гузичак. Мова йшла про значення бактерій у природі й для людей.
Відбувся ефективний обмін досвідом : виступила вчитель хімії НВК «СЗШ №-2 гімназія», голова професійної спільноти вчителів хімії та біології Наталія Паращак; вчитель Уличненського ЗЗСО Тетяна Сирватка «Використання інфограмотності на уроках «Пізнаємо природу»; вчитель Доброгостівського ЗЗСО Аліна Шама «Критичне мислення, креатив і наука. Чим STEM освіта відрізняється від традиційної»; «Інфографіка на уроках інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» 5-6 кл., вчитель фізики та природознавства СЗШ №3 Наталія Вахнич; «Інструменти формувального оцінювання при вивченні інтегрованого курсу «Пізнаємо природу», Ірина Фегецин, вчитель Модрицького ЗЗСО.
  Активна комунікація та корисні набуті нові знання – ефективний чинник НУШ.