DSC 7120 640x358

DSC 7120 640x358    Цьогоріч учні трускавецького  НВК «СЗШ№2-гімназія» досягли значних успіхів, представляючи наше місто на ІІІ (обласному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Адже одна справа – стати переможцем на рівні міста, і уже зовсім інша – під час обласного  етапу.

Отож, аж три призові місця посіли наші гімназисти, демонструючи глибокі знання біології. Це учениця 8-А класу Войтів Уляна (І місце) і учениці 10-Б та 11-А класів Мацюрак Анастасія і Сторчоус Марія (ІІІ місце). Підготував наших призерів вчитель біології  Пуців М.В.

Має чим пишатися і вчитель географії Сенькевич А. О., адже її вихованець, учень 11-А класу, Гурський Роман зайняв ІІІ місце на олімпіаді з географії.

Учень 8-А класу Журавецький Артур посів ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови, завдячуючи, звичайно, і своєму вчителю англійської мови Прокопішак О.В.

А вчителі української мови та літератури Попадинець М.М. та Мількович М.М. пишаються успіхами своєї вихованиці Кліщ Наталії, учениці 11-А класу, яка зайняла ІІІ місце на Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка.

Можемо стверджувати, що НВК «СЗШ№2-гімназія» підтверджує свій високий статус і демонструє результати успішної роботи, які є наслідком щоденної копіткої праці вчителя з дітьми.

Вітаємо юних розумників і розумниць,  їх учителів-наставників та батьків, пишаємось цими досягненнями, сподіваємось, що таких перемог у майбутньому буде ще більше!

DSC 7120 640x358