DSC 4615

DSC 4615У четвер, 3 грудня, у дошкільному навчальному закладі №6 «Теремок» м.Трускавця відбувся міський семінар-практикум для завідувачів, вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів «Дитина замовляє розвиток».

Семінар передбачав ознайомлення з творчим надбанням вихователів та вихованців дошкільного навчального закладу. Розпочався захід вступним словом завідувача Роздольської О.І., підхопила естафету психолог навчального закладу Щербанік І.В., яка познайомила усіх між собою та налаштувала на позитивну хвилю, провівши психоемоційну вправу «Так –ні».

У практичній частині учасникам семінару запропонували калейдоскоп педагогічної майстерності та творчої активності дітей. Вихователь Петрик Г.І. разом зі своїми вихованцями, групою середнього віку «Колосок», продемонстрували використання інноваційних технологій у художньо-продуктивній діяльності. Вони познайомили гостей з французькою технікою приготування тіста муле-патат для використання на заняттях ліплення.

Найменші учасники семінару, група раннього віку «Соняшник», разом з вихователями Марко Л.М. та Василишин О.В. вразили всіх різноманітними навичками та уміннями у сенсорно-пізнавальному середовищі, а також продемонстрували володіння арт-терапевтичними методами – елементами піскотерапії. Далі вражали знаннями у пізнавальній діяльності з елементами методики Марії Монтессорі вихованці групи молодшого віку «Курчатка», вихователь Мартиняк О.С.

Шквал позитивних емоцій принесло заняття з фізичного виховання групи старшого віку «Дзвіночок», вихователі Максим’як О.О. та Плісак Л.В.  

Методист методичного кабінету відділу освіти Томашівська Н.В. разом з учасниками семінару на «Педагогічній кухні» «приготувала» інтегроване заняття, з’ясувала його сучасний зміст та довела корисність. Педагоги активно працювали в групах, панувала творча та доброзичлива атмосфера при моделюванні інтерактивного заняття.

Завершився захід узагальненням та підбиттям підсумків, яке провела у казковій формі вихователь-методист Федчак О.М.

 DSC 4558

DSC 4574

kbg

mkmnv