IMG 4627

IMG 4627     Розважити та творчо підтримати українських воїнів 184 навчального центру сухопутних війск академії ім.П.Сагайдачного 9 квітня 2017 року традиційно приїхали учні та вчителі СЗШ № 3 м.Трускавця.
Діти дали два чудових концерти в програмі якого були і патріотичні, і духовні, і жартівливі пісні та вірші. Дуже потішало військових жарти про солдатське життя.

Кількагодинне дійство подарувало військовослужбовцям масу позитивних емоцій, вони сміялися і плакали , переживали і аплодували дітям за їхні таланти та щирість. Окрім цього, школярі привезли із собою цілу низку листівок-привітань із малюнками та побажаннями щасливих Великодних свят, а вчителі школи передали бійцям печиво.
Святковий день закінчився для школярів відвідуванням Церкви Успіння Пресвятої Богородиці в с.Страдч, де діти помолилися та пройшли Хресну дорогу. Додому школярі та вчителі привезли з святого місця освячені гілочки Верби.
Школа висловлює подяку за  допомогу в  організації у виїзді групи до війскової частини: Табачинському Ігору, Іванову Сергію, Хімки Юрію, Тишко Василю, Гнідану Андрію та Родіонову Василю.

IMG 4624IMG 4627IMG 4774IMG 4813