P81031 113625

P81031 113625    Цього року минуло 100 років з дня народження видатного українського педагога, письменника і гуманіста Василя Сухомлинського, який навчив розуму, виховав та випустив у життя кілька поколінь школярів. З цієї нагоди у ДНЗ №4 «Сонечко» було організовано та проведено Тиждень В.Сухомлинського.

З метою популяризації, вивчення та впровадження у навчально-виховний процес науково-педагогічної спадщини видатного педагога сучасності, якого по праву називають учителем добра і краси, у рамках роботи Тижня було проведено ряд цікавих заходів для педагогів та дітей: педчитання «Педагогічні ідеї у творчості В.Сухомлинського», інтерактивне спілкування «Любов до дітей виховується тільки любов’ю, як вогонь запалюється тільки від вогню», проблемний стіл «В.Сухомлинський про роботу з дітьми з особливими потребами», книжкова виставка «Літературна спадщина Василя Сухомлинського», екскурсії та інтегровані заняття на природі «Уроки милування в природі». Проте головною була щоденна «Хвилинка читання» творів Василя Олександровича та роздуми над золотими зернятками істини, що в них приховані.

На завершення відбувся фестиваль театральної діяльності за мотивами творів В.Сухомлинського «Прогулянка педагогічним садом Сухомлинського», на якому кожна група представила інсценізований твір В.Сухомлинського.

Тиждень В.Сухомлинського закінчився, проте його ідеї та багата педагогічна спадщина продовжують жити та втілюватися у щоденній роботі з дошкільниками.

P81031 110629P81031 114359P81031 114801