20.11.2014 року в актовій залі Будинку учнівської творчості м. Трускавця відбувся міський вечір-реквієм «І будуть жить на горе кату, безсмертя ж бо не розстріляти!…»  пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні.

 

Розпочався захід виконанням гімну «Боже великий, Творче Всесвіту…», згодом присутні стали учасниками діалогу  «Чому знищували кращих?», згадали річницю революції Гідності. Була представлена історична довідка про криваві жнива Голодомору 1932-1933 р., жертв  політичних репресій 1937-1938 років та Майдану 2013-2014 р.

Вечір супроводжувався відеоматеріалами, слайдами  про ці трагічні події. Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної сотні та воїнів АТО на сході України. З хореографічною композицією «Реквієм» виступили вихованці хореографічного гуртка, керівник Наталія Білінська. Дует «Контраст» у складі Горецької Оксани, Богун Вікторії виступили з піснею «Не спи моя рідна земля», керівник Роксолана Мартинюк. Завершився вечір піснею «Моліться, люди, ви до Бога» у виконанні хору духовного співу «Хвиля», солістка Сніжана Ковбаснюк. Підготувала та провела захід керівник гуртка «Сценічна мова та конферанс» Зубрицька Лідія Олексіївна.